O nas

Razem z mężem zajmujemy się tym, co kochamy- prowadzimy licencjonowane Lokalne Biuro Podróży, zarejestrowane i w Polsce i w Turcji. Działamy w Regionie Egejskim oraz na Riwierze Tureckiej.

Do tej pory organizowaliśmy wycieczki dla innych biur podróży na ich zlecenie oraz byliśmy przewodnikami/ pilotami na wielu wycieczkach po Turcji. Wieloletnie doświadczenie wykorzystaliśmy do samodzielnego organizowania wycieczek. Codziennie byliśmy z Wami jako przewodnicy, przekazywaliście nam swoje sugestie i propozycje. To dzięki Wam i Waszemu wsparciu powstały nowe, ulepszone wycieczki.

Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Razem z nami możecie zaplanować swoje wakacje w Turcji, skorzystać usług dodatkowych takich jak: transfery z lotniska, zakupy biletów, wynajmu samochodu czy wynajęciu lub zakupu apartamentu w Turcji.

Stworzyliśmy bogatą ofertę wycieczek fakultatywnych po Riwierze Tureckiej oraz na Wybrzeżu Morza Egejskiego, ofertę wycieczek objazdowych czy pielgrzymek. Zajmujemy się również organizacją imprez grupowych, firmowych czy integracyjnych, dopasowanych indywidualnie do Waszych potrzeb. Dołożymy wszelkich starań, abyście pokochali Turcję i zawsze chcieli do niej wracać i polecać nasze Biuro.

Jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji, jesteśmy dla Was, i dla Waszego zadowolenia. Już dziś zapraszamy do rezerwacji wycieczek fakultatywnych. Zabierzemy Was w kolorowy, bajkowy świat po Turcji.

W celu rezerwacji wycieczek prosimy o kontakt:

SMS: +905051395055 lub +905367084152 o treści : Imię i nazwisko, hotel, numer pokoju i godzina kontaktu- a my oddzwonimy do Waszego pokoju.
Poprzez FB: Turcja Tour, Turcja 123, lub na naszej grupie: Turcja-Wakacje 7/24h https://www.facebook.com/groups/245932505779803/
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.