PROMOCJE: REZERWUJ WCZEŚNIEJ- ZAPŁAĆ MNIEJ !!!

Dokonując wcześniejszej rezerwacji przez internet masz możliwość skorzystania z kilku promocji.

Każdy cennik zawiera dwie ceny: cena internetowa, która obowiązuje przy wcześniejszej rezerwacji z wpłatą na konto w Polsce w walucie PLN lub EUR (Operatorem płatności jest firma Turcja Tour ) oraz cena przy rezerwacji na miejscu podczas pobytu w Turcji, przy płatności gotówką w dniu wycieczki  (EUR/ USD/ GBP/ TR).

PROMOCJE DLA DZIECI: W każdym cenniku, przy każdej wycieczce podany jest wiek dziecka, który uprawnia do skorzystania z ulgowej płatności. Pamiętaj, że w Turcji wiek dziecka liczony jest wg roku urodzenia. Aby dziecko mogło skorzystać z ulgowej ceny, należy przedstawić dokument tożsamości dziecka.

Wiek dziecka może być weryfikowany przez osoby prowadzące wycieczkę, oraz przy kasach biletowych.

W przypadku niezgodności, należy dokonać dopłaty różnicy do ceny standardowej określonej w cenniku.

W przypadku wycieczek bezpłatnych dla dzieci ( kryterium wieku/ rok urodzenia)- nie są zapewnione posiłki ( możesz je dokupić podczas wycieczki za dodatkową opłatą wg cen restauracji) oraz nie jest zapewnione miejsce siedzące podczas transferu/rejsu (możesz je dokupić za 15€- dotyczy wcześniejszej rezerwacji, w dniu wycieczki- już takiej możliwości nie będzie, dziecko musi siedzieć na kolanach rodziców).

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA

Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy przed wyjazdem wybrać i opłacić wycieczkę. Ceny przy wcześniejszej rezerwacji, płatnej przelewem  są w cenniku oznaczone na czerwono. Wybierając tę opcję zawsze zyskujesz: masz najniższe ceny oraz gwarancję miejsca podczas wycieczki. Promocja obowiązuje tylko przy przedpłacie.

PROMOCJA: 25% ZNIŻKI ZA 4-tą WYCIECZKĘ

Przy zakupie min. 3 wycieczek (w tym 2 z polskim przewodnikiem - oferta pomarańczowa z cennika) za czwartą wycieczkę ( lista wycieczek do wyboru, w każdym cenniku na dany region) otrzymasz  25% rabatu. Promocja dotyczy jednorazowej rezerwacji, podczas której wybierasz wszystkie te 4 wycieczki.

Promocja nie dotyczy: dodatkowych opcji na wycieczkach m.in: lotu balonem, pływania z delfinami,  oraz transferów.

W przypadku rezerwacji dla kilku osób, na każdą osobę z rezerwacji musi być taka sama ilość wycieczek, aby skorzystać z rabatu 25% na 4-tą wycieczkę. Niedopuszczalne jest aby na pierwsze trzy wycieczki była mniejsza ilość osób, niż na wycieczkę z rabatem. Każdy z uczestników z grupy, może wybrać inny zestaw wycieczek. Aby skorzystać z wycieczki z rabatem, należy wcześniej opłacić wycieczki pełnopłatne.

Rezygnacja z min. 1 wycieczki pełnopłatnej, skutkuje unieważnieniem promocji i powoduje utratę rabatu 25%, wówczas Uczestnik zobowiązany jest do dopłaty różnicy w cenie tej wycieczki, wg cen obowiązujących w dniu danej wycieczki.

 

PROMOCJA: ZAMÓW TRANSFER- ODBIERZ 5€ NA WYCIECZKI

Zamów transfer prywatny w dwie strony (lotnisko-hotel i hotel-lotnisko) i odbierz rabat na wycieczki w Naszym biurze. Rabat jest jednorazowy w kwocie 5€ na całą rezerwację i nie podlega wymianie i zwrocie w gotówce. Aby skorzystać z rabatu 5€, należy wcześniej zgłosić chęć skorzystania z tej promocji i wybrać wycieczkę/wycieczki. Wybrane wycieczki muszą być przedpłacone. Kwota do zapłaty za wybrane wycieczki zostanie wówczas pomniejszona o uzyskany rabat 5€.

Nie dotyczy transferów shuttle (zbiorowych) !!!

PAMIĘTAJ !!!

Aby skorzystać z wycieczek  rabatowych- należy dokonać wcześniej przedpłaty (całość) za wycieczki pełnopłatne.

 

ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH WYCIECZEK

EKIPA TURCJA TOUR