Promocje

PROMOCJA: First Minute 2023

Zapraszamy do rezerwacji wycieczek na sezon 2023. Rezerwując w tym momencie:

▪️otrzymujesz -5€/ na osobę zniżki od ceny internetowej na wszystkie wycieczki ze zwiedzaniem
▪️zyskujesz gwarancję niezmienności ceny*
▪️rezerwując trzy wycieczki, na trzecią najtańszą dostajesz 20% zniżki
▪️rezerwując 3 wycieczki możesz wybrać 4tą gratis**

▪️Promocja dotyczy  wycieczek organizowanych w okresie od 15.04.2023r. do 31.10.2023r.
▪️Promocje się nie łączą
▪️Promocja dotyczy  wycieczek opłaconych w ciągu 48h od złożenia rezerwacji

PROMOCJA FIRST MINUTE OBOWIĄZUJE DO 31.03.2023r

*Niezmienność ceny nie dotyczy: lotów balonem, pływania z delfinami i transferów- w przypadku dodatkowych usług podczas wycieczek, obowiązują ceny aktualne na dzień wycieczki.
**Wycieczka gratis- wycieczki gratisowe wymienione są w każdym cenniku na dany region

PROMOCJE: REZERWUJ WCZEŚNIEJ, WYBIERZ WIĘCEJ- ZAPŁAĆ MNIEJ !!!

Dokonując wcześniejszej rezerwacji przez internet masz możliwość skorzystania z kilku promocji.

Każdy cennik zawiera dwie ceny: cena internetowa, która obowiązuje przy wcześniejszej rezerwacji z wpłatą na konto w Polsce w walucie PLN lub EUR (Operatorem płatności jest firma Turcja Tour ) oraz cena przy rezerwacji na miejscu podczas pobytu w Turcji, przy płatności gotówką w dniu wycieczki  (EUR/ USD/ GBP/ TR).

PROMOCJE DLA DZIECI: W każdym cenniku, przy każdej wycieczce podany jest wiek dziecka, który uprawnia do skorzystania z ulgowej płatności. Pamiętaj, że w Turcji wiek dziecka liczony jest wg roku urodzenia. Aby dziecko mogło skorzystać z ulgowej ceny, należy przedstawić dokument tożsamości dziecka.

Wiek dziecka może być weryfikowany przez osoby prowadzące wycieczkę, oraz przy kasach biletowych.

W przypadku niezgodności, należy dokonać dopłaty różnicy do ceny standardowej określonej w cenniku.

W przypadku wycieczek bezpłatnych dla dzieci ( kryterium wieku/ rok urodzenia)- nie są zapewnione posiłki ( możesz je dokupić podczas wycieczki za dodatkową opłatą wg cen restauracji) oraz nie jest zapewnione miejsce siedzące podczas transferu/rejsu (możesz je dokupić za 10€- dotyczy wcześniejszej rezerwacji, w dniu wycieczki- już takiej możliwości nie będzie, dziecko musi siedzieć na kolanach rodziców).

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA

Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy przed wyjazdem wybrać i opłacić wycieczkę. Ceny przy wcześniejszej rezerwacji, płatnej przelewem  są w cenniku oznaczone na czerwono. Wybierając tę opcję zawsze zyskujesz: masz najniższe ceny oraz gwarancję miejsca podczas wycieczki. Promocja obowiązuje tylko przy przedpłacie.

PROMOCJA: 20% ZNIŻKI ZA 3-cią WYCIECZKĘ

Przy zakupie 2 wycieczek, za trzecią (najtańszą z nich) otrzymasz do 20% rabatu. Promocja dotyczy jednorazowej rezerwacji, podczas której wybierasz wszystkie te 3 wycieczki.

Promocja nie dotyczy: wycieczek samolotowych, rejsów na wyspy greckie, biletów wstępów, lotu balonem, pływania z delfinami, transferów.

W przypadku rezerwacji dla kilku osób, na każdą osobę z rezerwacji musi być taka sama ilość wycieczek, aby skorzystać z rabatu 20% na 3-cią wycieczkę. Niedopuszczalne jest aby na pierwsze dwie wycieczki była mniejsza ilość osób, niż na wycieczkę z rabatem. Każdy z uczestników z grupy, może wybrać inny zestaw wycieczek. Aby skorzystać z wycieczki z rabatem, należy wcześniej opłacić wycieczki pełnopłatne.

Rezygnacja z min. 1 wycieczki pełnopłatnej, skutkuje unieważnienie promocji i powoduje utratę rabatu 20%, wówczas Uczestnik zobowiązany jest do dopłaty różnicy w cenie tej wycieczki.

 

PROMOCJA: 4-TA WYCIECZKA GRATIS

Przy zakupie 3 wycieczek, możesz wybrać 4-tą wycieczkę gratis.Katalog wycieczek gratisowych jest inny w każdym regionie. Aby sprawdzić jakie wycieczki możesz otrzymać gratis, pobierz cennik, na wybrany przez Ciebie region. Na ostatniej stronie cennika, wymienione są propozycje wycieczek w ramach tej promocji. 

Promocja dotyczy jednorazowej rezerwacji, podczas której wybierasz wszystkie te 4 wycieczki.

W przypadku rezerwacji dla kilku osób, na każdą osobę z rezerwacji musi być taka sama ilość wycieczek, aby skorzystać z wycieczki gratisowej. Niedopuszczalne jest aby na pierwsze trzy wycieczki była mniejsza ilość osób, niż na wycieczkę z rabatem. Każdy z uczestników z grupy, może wybrać inny zestaw wycieczek. Aby skorzystać z wycieczki z rabatem, należy wcześniej opłacić wycieczki pełnopłatne.

Rezygnacja z min. 1 wycieczki pełnopłatnej, skutkuje unieważnienie promocji. Wycieczka gratisowa staje się pełnopłatna. Jeżeli spełnione są warunki promocji 20% zniżki na 3-cią wycieczkę, wówczas  za odpowiednią dopłatą wycieczka zostanie zrealizowana.

PAMIĘTAJ !!!

Promocje się nie łączą, chyba, że warunki promocji to uwzględniają.

Aby skorzystać z wycieczek gratisowych/ rabatowych- należy dokonać wcześniej przedpłaty za wycieczki pełnopłatne.

 

ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH WYCIECZEK

EKIPA TURCJA TOUR