O nas

turkey-tour-logo

O nasO nas

TURCJA TOUR -  polsko-tureckie Biuro Podróży w Turcji

Zanim powstała Turcja Tour, od 2002 roku zdobywaliśmy doświadczenie w turystyce, pracując jako rezydenci, piloci i przewodnicy dla największych touroperatorów w Polsce i w Turcji. Wyspecjalizowaliśmy się w jednej destynacji, co uczyniło z nas specjalistów w tej dziedzinie. Wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty od 2016 roku działamy już jako Turcja Tour .Mieszkamy w Alanyi, ale obsługujemy również inne rejony Turcji

Jeśli szukasz  wycieczek fakultatywnych oraz Pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wyjazdów firmowych i integracyjnych, incentive, grupy sportowe i filmowe, specjalnych programów grupowych, kolonii, obozów  dla turystów grupowych i indywidualnych przebywających na terenie Republiki Tureckiej- KONIECZNIE NAPISZ DO NAS.

Jeśli zależy Ci na posmakowaniu prawdziwej kuchni tureckiej, nie chcesz masowych wycieczek z jadłodajniami dla turystów- nie zwlekaj i złóż rezerwację!

Wspieramy wszystkie biura, które chcą w sposób profesjonalny zapewnić niezapomniane chwile w Turcji dla swoich turystów wraz z naszym lokalnym kontrahentem w Turcji.

Jeśli jesteś polskim organizatorem i szukasz kontrahenta, który przygotuje unikatowe programy zwiedzania, pomoże przy negocjacji stawki z hotelami, zapewni najlepszych polskich przewodników i pilotów oraz licencjonowanych przewodników tureckich - napisz do Nas

W ramach kompleksowej oferty zapraszamy do skorzystania z usług dodatkowych takich jak:

transfery z lotniska, bilety lotnicze krajowe, wynajem samochodów i jachtów, wynajem czy zakup apartamentów, ubezpieczenia podróżne oraz odszkodowania za opóźniony lot.

Turcja Tour - zajmuje się przygotowaniem programów, rezerwacjami i obsługą strony www i rozliczeniami zamówionych wycieczek, natomiast organizacją i realizacją wycieczek zajmuje się kontrahent lokalny z którym współpracujemy .

M AND G - turecki kontrahent, który zrealizuje wszystkie zamówione wycieczki, posiada wpis do Organizatorów Turystyczny w Turcji, Licencja Tursab: Fabian Tour no: 7862

Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dołożymy wszelkich starań abyście pokochali Turcję i zawsze chcieli do niej wracać i polecać nasze Biuro .

Jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji, dla Waszego zadowolenia, spełniania Waszych marzeń, odkrywania tajemniczych miejsc...

Zabierzemy Was w kolorowy bajkowy świat po Turcji

Warto być z Nami- Ekipa Turcja Tour