O nas

turkey-tour-logo

O nasO nas

TURCJA TOUR - INTERNETOWE BIURO PODRÓŻY

Zanim powstała Turcja Tour, od 2002 roku zdobywaliśmy doświadczenie w turystyce, pracując jako rezydenci, piloci i przewodnicy dla największych touroperatorów w Polsce i w Turcji. Wyspecjalizowaliśmy się w jednej destynacji, co uczyniło z nas specjalistów w tej dziedzinie. Wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty od 2016 roku działamy już jako Turcja Tour .

Zajmujemy się organizacją Pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wyjazdów firmowych i integracyjnych, incentive, grupy sportowe i filmowe, specjalnych programów grupowych, kolonii, obozów oraz wycieczek fakultatywnych dla turystów grupowych i indywidualnych.

Wspieramy wszystkie biura, które chcą w sposób profesjonalny zapewnić niezapomniane chwile w Turcji dla swoich turystów jako lokalny kontrahent w Turcji.

Przygotowujemy unikatowe programy zwiedzania, negocjujemy stawki z hotelami, zapewniamy najlepszych polskich przewodników i pilotów oraz licencjonowanych przewodników tureckich (licencja Tursab).

W ramach kompleksowej oferty zapraszamy do skorzystania z usług dodatkowych takich jak:

transfery z lotniska, bilety lotnicze rejsowe i charterowe, wynajem samochodów i jachtów, wynajem czy zakup apartamentów , ubezpieczenia podróżne oraz odszkodowania za opóźniony lot.

Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dołożymy wszelkich starań abyście pokochali Turcję i zawsze chcieli do niej wracać i polecać nasze Biuro .

Jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji, dla Waszego zadowolenia, spełniania Waszych marzeń, odkrywania tajemniczych miejsc...

Zabierzemy Was w kolorowy bajkowy świat po Turcji

Warto być z Nami- Ekipa Turcja Tour