PROMOCJE: REZERWUJ WCZEŚNIEJ- ZAPŁAĆ MNIEJ !!!

Dokonując wcześniejszej rezerwacji przez internet masz możliwość skorzystania z kilku promocji.

Każdy cennik zawiera dwie ceny: cena internetowa, która obowiązuje przy wcześniejszej rezerwacji z wpłatą na konto w Polsce w walucie PLN lub EUR (Operatorem płatności jest firma Turcja Tour ) oraz cena przy rezerwacji na miejscu podczas pobytu w Turcji, przy płatności gotówką w dniu wycieczki  (EUR/ USD/ GBP/ TR).

PROMOCJE DLA DZIECI: W każdym cenniku, przy każdej wycieczce podany jest wiek dziecka, który uprawnia do skorzystania z ulgowej płatności. Pamiętaj, że w Turcji wiek dziecka liczony jest wg roku urodzenia. Aby dziecko mogło skorzystać z ulgowej ceny, należy przedstawić dokument tożsamości dziecka.

Wiek dziecka może być weryfikowany przez osoby prowadzące wycieczkę, oraz przy kasach biletowych.

W przypadku niezgodności, należy dokonać dopłaty różnicy do ceny standardowej określonej w cenniku.

W przypadku wycieczek bezpłatnych dla dzieci ( kryterium wieku/ rok urodzenia)- nie są zapewnione posiłki ( możesz je dokupić podczas wycieczki za dodatkową opłatą wg cen restauracji) oraz nie jest zapewnione miejsce siedzące podczas transferu/rejsu (możesz je dokupić za 15€- dotyczy wcześniejszej rezerwacji, w dniu wycieczki- już takiej możliwości nie będzie, dziecko musi siedzieć na kolanach rodziców).

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA

Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy przed wyjazdem wybrać i opłacić wycieczkę. Ceny przy wcześniejszej rezerwacji, płatnej przelewem  są w cenniku oznaczone na czerwono. Wybierając tę opcję zawsze zyskujesz: masz najniższe ceny oraz gwarancję miejsca podczas wycieczki. Promocja obowiązuje tylko przy przedpłacie.

PROMOCJA: 25% ZNIŻKI ZA 4-tą WYCIECZKĘ

Przy zakupie min. 3 wycieczek (w tym 2 z polskim przewodnikiem - oferta pomarańczowa z cennika) za czwartą wycieczkę ( lista wycieczek do wyboru, w każdym cenniku na dany region) otrzymasz  25% rabatu. Promocja dotyczy jednorazowej rezerwacji, podczas której wybierasz wszystkie te 4 wycieczki.

Promocja nie dotyczy: dodatkowych opcji na wycieczkach m.in: lotu balonem, pływania z delfinami,  oraz transferów.

W przypadku rezerwacji dla kilku osób, na każdą osobę z rezerwacji musi być taka sama ilość wycieczek, aby skorzystać z rabatu 25% na 4-tą wycieczkę. Niedopuszczalne jest aby na pierwsze trzy wycieczki była mniejsza ilość osób, niż na wycieczkę z rabatem. Każdy z uczestników z grupy, może wybrać inny zestaw wycieczek. Aby skorzystać z wycieczki z rabatem, należy wcześniej opłacić wycieczki pełnopłatne.

Rezygnacja z min. 1 wycieczki pełnopłatnej, skutkuje unieważnieniem promocji i powoduje utratę rabatu 25%, wówczas Uczestnik zobowiązany jest do dopłaty różnicy w cenie tej wycieczki, wg cen obowiązujących w dniu danej wycieczki.

PROMOCJA NA TRANSFER Z / NA LOTNISKO

Jeśli chcesz mieć krótszy transfer niż transfer z biura, z którego lecisz na wakacje do Turcji, to wybierz transfery od Turcja Tour. Transfery są bez postojów na zakupy!!! Jeśli chcesz mieć najniższą cenę za transfery VIP koniecznie napisz do nas wcześniej! 

Gwarancja najniższej ceny! Jeśli znajdziesz niższą cenę za transfer w tym samym standardzie i nam to udokumentujesz, to zapłacisz tyle, za ile wynosi znaleziona przez Ciebie cena za  transfer Ultra VIP

Rezerwując od nas transfer Ultra VIP zyskujesz jednorazowy rabat na nasze wycieczki w wysokości 5€

Kliknij w link i pobierz cennik dla miejscowości, w której masz wykupione swoje wakacje. :  https://www.turcjatour.pl/pl/transfer.html

WIOSENNA PROMOCJA: FIRST MINUTE 2024

  • Jeśli zakupisz  1 wycieczkę z polskim przewodnikiem (wycieczki z pomarańczowej oferty)- otrzymujesz rabat 5€/os dorosłą na tą  wycieczkę z polskim przewodnikiem oraz na  2 €/os na jedną wycieczkę bez polskiego przewodnika (nie dotyczy aquaparków, delfinarium, transferów). Dla dzieci z ulgą rabat wynosi: 2€ za wycieczkę z polskim przewodnikiem, 1€ na wycieczkę bez polskiego przewodnika
  • Jeśli zakupisz min. 2 wycieczki z polskim przewodnikiem (wycieczki z pomarańczowej oferty)- otrzymujesz rabat 5€/os dorosłą na te wycieczki z polskim przewodnikiem oraz 3€/os na pozostałe wycieczki bez polskiego przewodnika (nie dotyczy aquaparków, delfinarium, transferów). Dla dzieci z ulgą rabat wynosi: 2€/dziecko (dotyczy wszystkich wycieczek z wyłączeniem aquaparków, delfinarium, transferów)

PROMOCJA DOTYCZY REGIONÓW:

  • BODRUM, DIDIM:  od 09.03.2024 do 31.03.2024
  • Alanya, Kizilot, Side, Belek, Antalya, Kemer, Finike: od 13.03.2024-31.03.2024

Masz gwarantowane miejsce na wycieczce, niższe ceny, oraz gwarancję niezmienności ceny!

WARUNKI SKORZYSTANIA Z PROMOCJI:

1). Zarezerwuj wybrane przez siebie wycieczki od 09.03.2024r  do 31.03.2024r;

2). Opłać rezerwację do 24h i prześlij potwierdzenie przelewu;

3) Termin realizacji wycieczek: od 20.04.2024 do 15.10.2024  (Turcja Egejska)

4) Termin realizacji wycieczek: od 01.04.2024 do 31.10.2024 (Riwiera Turecka)

5) Ciesz się wycieczkami !!!

Zniżka jest od ceny internetowej !

Promocja łączy się z promocją 25% zniżki na 4-tą wycieczkę w następujący sposób: Możesz skorzystać rabatu 25% na wycieczkę wskazaną w cenniku, ale nie ma już od niej dodatkowego rabatu.

KUSADASI PROMOCJA FIRST MINUTE 2024

  • Jeśli zakupisz 1 wycieczkę z polskim przewodnikiem (wycieczki z pomarańczowej oferty)- otrzymujesz rabat 5€/os dorosłą na jedną wycieczkę bez polskiego przewodnika (nie dotyczy aquaparków, delfinarium, transferów). Dla dzieci z ulgą rabat wynosi: 2€
  • Jeśli zakupisz min. 2 wycieczki z polskim przewodnikiem (wycieczki z pomarańczowej oferty)- otrzymujesz rabat 8€/os dorosłą na pozostałe wycieczki bez polskiego przewodnika (nie dotyczy aquaparków, delfinarium, transferów). Dla dzieci z ulgą rabat wynosi: 5€/dziecko (dotyczy wszystkich wycieczek z wyłączeniem aquaparków, delfinarium, transferów)

Masz gwarantowane miejsce na wycieczce, niższe ceny, oraz gwarancję niezmienności ceny!

WARUNKI SKORZYSTANIA Z PROMOCJI:

1). Zarezerwuj wybrane przez siebie wycieczki od 10.03.2024r  do 31.03.2024r;

2). Opłać rezerwację do 24h i prześlij potwierdzenie przelewu;

3) Termin realizacji wycieczek: od 25.04.2024 do 15.10.2024

4) Ciesz się wycieczkami !!!

Zniżka jest od ceny internetowej !

Promocja łączy się z promocją 25% zniżki na 4-tą wycieczkę w następujący sposób: Możesz skorzystać rabatu 25% na wycieczkę wskazaną w cenniku, ale nie ma już od niej dodatkowego rabatu.

 

PAMIĘTAJ !!!

Aby skorzystać z wycieczek  rabatowych- należy dokonać wcześniej przedpłaty (całość) za wycieczki pełnopłatne.

 

ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH WYCIECZEK

EKIPA TURCJA TOUR